LÜKS SÜRMENE

Tüm Hayallerinizi İçine Sığdırabileceğiniz Yaşam Alanları
Güvenilir Yaşam Alanı

Sitede Oturmanın Ayrıcalıkları;

Kendinize ait bir daire ve yeni bir şehir satın almak isteyenler için…

Estetik , doğa , yaşam , eğlence ve alışverişin buluştuğu adresin ev sahibi olmak istemez misiniz?

GÜVENLİK

Evet güvenlik için birden fazla alternatif sunan lüks sürmene özel güvenlik görevlilerinden alarm sistemlerine kadar 7/24 hizmet sağlamaktadır. Sizler için kayıt yapan kameralar sitenin güvenliğini zirveye taşıyor. Şehir merkezinde güvenli sitemizin kontrollü yapısıyla tedirgin olmayacağınız bir yaşam sunmaya devam ediyoruz. Çocuklarınız rahatça eğlenebileceği, giriş çıkışların çok daha kontrollü olduğu sitemizde yaşam kaliteniz artıyor. Sadece sizin değil aynı zamanda evcil hayvanlarınızın da can güvenliği sağlanmış oluyor.

ÖZEL PARK ALANLARI

Çocuklarınız ve sizler için profesyonel görünüme sahip şekilde aynı zamanda sağlık koşulları ve tehlikeli durumları da göz önüne alarak tasarlanmış park konseptinde, yürüyüş parkurlarından oyun alanlarına kadar kapalı ve güvenilir yapı oluşturulmuştur.

GENİŞ OTOPARK ALANI,

Aileniz için sağlanılan otopark alanlarında rahatlıkla ve güvenli şekilde araçlarınızı park edebileceğiniz alanlar inşa edilmiştir.

AKTİVİTELER

Sosyalleşebileceğiniz, spor yapabileceğiniz ve böylece yeşil hayatın tadına varabileceğiniz bir ortamda aynı zamanda kapalı havuz veya tenis kortu imkanlarının da yapılandırılmaya açık olması en büyük avantajlardan biridir.

Sitenin Tüm Hakları Saklıdır Copyright © 2017 | LÜKS SÜRMENE