KURUMSAL

Tüm Hayallerinizi İçine Sığdırabileceğiniz Yaşam Alanları

Hakkımızda

LÜKS SÜRMENE  ile hayalinizdeki yaşama çok daha yakınsınız.

Yeni mimari noktanız olan lüks sürmene ile film gibi bir hayat yaşamaya hazır mısınız? Sizin için en doğru olanı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Birbirini aratmayan dizayn ve onlarca farklılığa sahip ayrıcalıklarımız mutluluk kapısını aralıyor.

Şehrin tüm ışıklarını ve ulaşım kolaylıklarını, sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerini konaklamanın yanında tadını çıkartabileceğiniz bir yaşam inşa ettik. Konut sektöründe faaliyet gösteren yenilikçi, girişimci ve gelişim odaklı LÜKS SÜRMENE Karadeniz bölgesinin en güçlü yatırımlarında çözüm ortağıdır.

Şirket yapımız inşaat ve müteahhitlik alanında faaliyet dahilinde olup konut alımı, satımı, projelendirilmesi ve satışa sunulması aşamasında 30 yılı aşkın süre ile hizmetini sağlayarak en uygun ve özel daire almak isteyenlere etik satış performansının yanı sıra danışmanlık hizmetini de sunmaya devam ediyor.

Vizyon & Misyon

İnşaat sektörünün gerektirdiği kaliteli çalışma stratejileri sayesinde çevreye aynı zamanda kişilere mimari yapıda ve teknoloji gelişimlerine en üst düzeyde katkı sağlayacak yaşam felsefemizi pratiğe aktarmak, Müşterilerimizde konaklamanın yanı sıra LÜKS SÜRMENE farkı ile kalıcı ve potansiyeli yüksek yapılar inşa etmeye devam etmek, 

Ve en önemlisi Karadeniz’in vazgeçilmez konaklama kalitesi ile doğa eşliğinde mutlu dakikalar geçirebileceğiniz ortamlar oluşturmak vazgeçilmez amaçlarımızdandır.

LÜKS SÜRMENE ihtiyaca yönelik modern ve etik imkanlara dayalı olarak mimari yapının en güçlü zeminlere oturtmak,

Kullanım kolaylığı ve mantık çerçevesindeki daire dizaynları ile gelecek nesillere adını unutturmayacak dairelerin satışlarına imza attırmaya devam edecektir. Satışlarımızdaki Son İmzamız Bahsedilecek Başarımız….

Misyon & Vizyon

Kalite Politikamız

ŞİRKET İTİBAR, MÜŞTERİLERİNİ VE SAYGINLIĞINI KORUMAK VE YÜKSELTMEK

Toplam Kalite felsefesini esas alarak beklenilen hedefe ulaşmak için her daim gelişime aynı zamanda yeniliğe açık olmak,

Tüm talepleri en hızlı şekilde çözüm odaklı olarak sonuçlandıracak değerleri zirvede tutmak,

Sunmakta olduğumuz tüm projeleri iş programına ve teknik şartnamelere uygun olarak zamanında bitirmek ve teslim etmek.

Çalışanlarımızın sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına alarak geleceğe yönelik memnuniyeti artırmak,

DOĞAL ÇEVRENİN KORUNMASI

İşlerin planlanmasında ve devam edilmesi esnasında çevreye verilecek etkileri minimuma indirecek önlemleri almak kalite değerlerimiz arasındadır.

Sitenin Tüm Hakları Saklıdır Copyright © 2017 | LÜKS SÜRMENE